KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12735163
nr 1273 5163
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1959,38x310, Hus. Motivet: 20x49 cm
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:57:42
2/9 19:47:43
Lis Husberg (f. 1920)